NAŠE SLUŽBY

Profesionální služby se zkušeností

LÍČENÍ

Chcete si jen tak zpestřit den? Čeká vás nějaká významná událost? Právě v této chvíli jsme tu pro vás. Rádi Vám pomůžeme vymyslet styl líčení, který vám bude vyhovovat, a se kterým budete spokojeni.

Denní líčení

Večerní líčení

Plesové líčení

Svatební líčení

Líčení zralé pleti

Foto make-up

Men make-up

Kurzy líčení pro ženy i muže

Kurzy líčení

Chcete proniknout do tajemství umění rychlého krásnění, vybrat správný odstín make-upu, umět si rychle nalíčit oči či vybrat rtěnku? Pokud ano, je tu pro vás komplexní kurz líčení, kde zjistíte, co vám opravdu sluší a jak zdokonalit svůj každodenní vzhled rychle a jednoduše. Vítáni jsou všichni, ženy i muži bez ohledu na předchozí zkušenosti a obsah kosmetické taštičky. Každé klientce i klientovi se bude věnováno individuálně dle jejich potřeb.

KOSMETICKÉ PORADENSTVÍ

Dnes je již jasné, že je péče o tělo a pleť nedílnou součásti zdravého životního stylu. Chcete pečovat, ale nevíte jak? Co je správně a co jen reklama? Jak si v nepřeberném množství vybrat? Chcete se dozvědět, jaký máte typ pleti? Máte potíže, které se vám nedaří dlouhodobě řešit? Stále dokola nakupujete přípravky s nulovým výsledkem? Navštivte kosmetické poradenství, kde je používána prémiová kosmetika Mary Kay bez podmínek a zdarma. Více

Hairstyling

Jako doplněk ke službám vizážistiky nabízíme také kompletní hairstyling. V situacích, kdy potřebujete vypadat skvěle, nabízíme vše na jednom místě. Podržíme vás a postaráme se, abyste se cítili opravdu ve své kůži, ať už naše služby využijete během své svatby, na ples, večírek nebo úplně jinou příležitost.

Čím se řídíme při práci

Nesoudíme a dbáme na lidský přístup

Jsme trpěliví a otevření každému přání. Dbáme na lidskost a naším cílem je, abyste se námi cítili příjemně. Vítáni jsou ženy i muži, mladší i starší, bez ohledu na zkušenosti a obsah kosmetické taštičky. Ke každému přistupujeme individuálně a s respektem.

Poskytuje kvalitní a profesionální služby

Samozřejmostí je odborné vzdělání, které je stále doplňováno dalšími profesními kurzy v oboru. Zároveň můžeme nabídnout také letité lektorské zkušenosti. Petra Zemanová je členkou prestižní Asociace vizážistů a stylistů ČR. Sídlíme na krásné a velmi dostupné adrese na I.P.Pavlova a platit u nás lze kartou.

Dbáme na kvalitní kosmetiku a bezpečnost

Víme, jaké to je, když trpíte akné, suchou pokožkou, alergiemi nebo dalšími problémy, které mají (mimo jiné) kosmetické dopady. Proto používáme a našim klientům nabízíme špičkové kosmetické produkty, které vás zdravotně nezatíží a pomohou vám líčit se dokonale i s problematickou pletí. Veškerá naše kosmetika je dermatologicky a klinicky testována na dráždivost pokožky a alergie, nikoli však na zvířatech, neucpává póry, je prostá syntetických barviv, parfemace i olejů a je vhodná pro citlivou pleť. Samozřejmostí je i BIO řada.

Umíme vám zvednout sebevědomí

Ať už se od nás necháte nalíčit na jeden výjimečný den, nebo budete chtít pomoci s každodenním make-upem či denní péčí, pomůžeme vám cítit se krásně, ať jste právě kdekoli.